Ondřejovský Expres – speciální vydání k 8. ročníku ondřejovského triatlonu

Datum konání: 21. 8. 2010
Sekce: Stalo se
Autor: Milan Barták
Vloženo: 6.8.2010
Upraveno: 17.8.2010
Počet zobrazení: 1078
K odhadu letošní formy jsme použili veškeré dostupné informace, minulé výsledky a také osobní kondiciogramy pro 21.8.2010. Kondiciogramy naleznete jako přílohu k tomuto článku. K výpočtu kondiciogramu jsme použili stránky http://www.horoskop.cz/on-line-vyklady/biorytmus/ a datum narození závodníků. Procento fyzické kondice osciluje mezi -100 % a 100 %.

Muži:

Mužská kategorie slibuje zajímavou podívanou. Na startu zřejmě uvidíme celou špičku: nechybí žádný z vítězů triatlonu a k tomu další možní favorité. Na trati se objeví i ostatní tradiční účastníci s ambicemi na zlepšení osobáků.

Kuba
Nejlepší umístění: 3. místo (2008 a 2009)
Tréninkové zatížení: S dítětem doma se špatně trénuje, ale v minulých letech se ukázalo, že když Kuba prohlásí „byl jsem si dvakrát zaběhat“, dosáhne výborného času. Věříme, že se letos od rodiny dvakrát utrhl.
Kondiciogram – fyzička: 73 %
Tip Expresu: Asi těžko může být extrémně namakaný, ale nebezpečný bude v každém případě. Své postavení na stupni vítězů obhájí a zbytek bude záviset na tom, jak mají natrénováno ostatní. Šanci na vítězství má letos velkou.

Tomáš
Nejlepší umístění: vítěz (2006 a 2008) a dvakrát 2. místo
Tréninkové zatížení: pravidelné jízdy do práce dělají divy. I při absenci plavacího a běhacího tréninkového plánu je schopen na kole urvat takový náskok, že ostatní můžou být jen statisty.
Kondiciogram – fyzička: -52 %
Tip Expresu: Bude blízko, ale třetí vítězství letos nepřidá. Domácí únava se projeví v nejnevhodnější okamžik. Tak snad za rok. Bohužel i mezi otci s jedním dítětem mu hrozí 2. místo.

Petr Misík
Nejlepší umístění: vítěz (2007) a 3krát 2. místo
Tréninkové zatížení: Klasický každotýdenní maraton fotbal - tenis - volejbal – hospoda, ze kterého letos vypadla snad jen 14denní evropská cyklodovolená.
Kondiciogram – fyzička: - 52 %
Tip Expresu: Těžko říct. Petr má každý rok stabilní formu s časy kolem 1:36 a 1:37, ať se předtím děje cokoliv. Tenhle čas bude znovu stačit na medaili a na vítězství v kategorii ženatých bezdětných.

Vašek
Nejlepší umístění: vítěz (2004 a 2009), jednou 2. místo a jednou 3. místo
Tréninkové zatížení: Vašek se letos před vrcholem sezony dobře ukryl, takže tamtamy nic neprozradily. Mistři světa a olympijští vítězové se ale obvykle jezdí připravovat do vysokohorského prostředí, a ne na Filipíny…
Kondiciogram – fyzička: 40 %
Tip Expresu: Jak jste jistě pochopili, sázková kancelář ani letos Vaškovi moc nevěří. Jestli nemusel každý den běhat 10 km do vedlejší vsi na nákup, loňské vítězství těžko obhájí. Vegetariánská strava mu sílu nepřinese. V kategorii do 30 let to ale na vítězství stačit bude.

Petr Beran
Nejlepší umístění: vítěz (2002 a 2005) a dvakrát 3. místo
Tréninkové zatížení: Běhání určitě ano. V plavání se evidentně nehorší. Zásadní otázkou tedy je, jestli má nebo nemá nové kolo (a natrénováno na něm)...?
Kondiciogram – fyzička: - 40 %
Tip Expresu: To nejlepší si prožil do roku 2005, ale počítat na první místa se s ním musí. Letos zvítězí mezi otci se dvěma dětmi.

Ondřej Šimůnek (Šimon)
Nejlepší umístění: 4. (2007)
Tréninkové zatížení: špatně se odhaduje. Mladí otcové jsou nevyzpytatelní. Na PanTAKovkách ale neprojevoval známky opotřebení.
Kondiciogram – fyzička: 94 %
Tip Expresu: Při své třetí účasti může překvapit. Jestli nezabloudí jako onehdá, mohlo by to stačit na prvních pět.

Roman
Nejlepší umístění: 5. místo (2008)
Tréninkové zatížení: Do poslední chvíle skrýval, že se zúčastní, aby mohl nerušeně trénovat a pak všem vytřít zrak.
Kondiciogram – fyzička: 100 %
Tip Expresu: "Jáchyme, hoď ho do stroje" předpovídá šťastný den. Ve vyhecovaném souboji s Milanem bude mít opět navrch a dokonce bude útočit na osobní rekord. V kategorii čerstvých novomanželů to dokonce vypadá na první místo.

Milan
Nejlepší umístění: 5. (2004 a 2005)
Tréninkové zatížení: kvůli lepším možnostem tréninku změnil práci a jezdí místo 24 km do Modřan 52 km do Holešovic. Druhá věc je, jak často se do práce na kole dostane… V bazénu byl naposledy v březnu a běhání považuje za sprosté slovo.
Kondiciogram – fyzička: 52 %
Tip Expresu: V kategorii otců se dvěma dětmi by měl získat druhé místo v čase mezi 1:45 - 1:50. Na překonání loňského osobáku to letos jednoznačně nevypadá. Vzhledem k tomu, že si s sebou opět chce vzít lžíci na nazouvání bot, bude pekelně rychlý při převlékání a bude se snažit o triumf.

Michal
Nejlepší umístění: 5. (2002 a 2007)
Tréninkové zatížení: Dobře informovaný zdroj tvrdí, že Michal bude mít naježděno na kole a že chodí pravidelně plavat. Něco z toho ukázal i na cykloobjezdu v Krkonoších.
Kondiciogram – fyzička: 73 %
Tip Expresu: Jednoznačně by letos měl ohrožovat svůj osobní rekord. V kategorii nastávajících otců je pro něj 1. místo povinností.

Jirka Rada
Nejlepší umístění: 7. místo (2007)
Tréninkové zatížení: hodně se věnuje jakémukoliv druhu sportu a fyzičku proto má. Spíše sice netriatlonovému, ale i tak se bude snažit, aby překonal své dosavadní časy.
Kondiciogram – fyzička: 52 %
Tip Expresu: Stabilní výkon bez výkyvu. Neoddiskutovatelný favorit v kategorii otců se třemi dětmi.

Vítek
Nejlepší umístění: 8. místo (2008)
Tréninkové zatížení: není známo. Mezi roky 2008 a 2009 se ale o 2,5 minuty zlepšil (a to ještě 2 minuty hledal během závodu boty na přezutí) a další zlepšení nelze vyloučit.
Kondiciogram – fyzička: -27 %
Tip Expresu: Doplácí na to, že začal závodit až v letech, kdy už bylo hodně účastníků (10) a prosadit se je těžší. Letos si zřejmě zlepší čas, ale těžko výrazně umístí. Vloni vzbuzoval údiv svým převlékacím mistrovstvím: jsme proto zvědaví, obhájí-li svoje prvenství.

Ženy:

Ženská kategorie se letos musí obejít bez dvou pravidelných účastnic (dosud bez jediné absence) a navíc dvou z nejúspěšnějších účastnic. Monika má ve sbírce 6 vítězství a jedno 2. místo, Kačka byla jednou druhá. Šance na triumf se díky tomu otevírá jiným.

Klárka
Nejlepší umístění: 3. místo (2006)
Tréninkové zatížení: V kuloárech se již delší dobu spekulovalo o tom, že se na poslední chvíli přihlásí. A je to tady. Šance na vítězství je letos obrovská, ať už byl trénink jakýkoliv.
Kondiciogram – fyzička: 82 %
Tip Expresu: Vhodně načasovaný trénink a forma v okamžiku závodu by ji měly přinést vítězství. Ale bez potu a slzí ho nedostane.

Erika
Nejlepší umístění: 5. místo (2007)
Tréninkové zatížení: Redakce sice nemá aktuální informace, ale platí u ní to, co u Šimona.
Kondiciogram – fyzička: -52 %
Tip Expresu: Krásné druhé místo. I osobní rekord se bude třást v základech.

Veronika Š.
Nejlepší umístění: první účast
Tréninkové zatížení: Říká, že vůbec netrénuje a vlastně ani jinak nesportuje. Redakce ale tipuje, že si párkrát šla zaplavat a zajezdit na kole, a triatlon si prostě chce zkusit.
Kondiciogram – fyzička: redakce oficiálně a veřejně přiznává, že nemá sílu na zjišťování jejího datumu narození a přípravu kondiciogramu.
Tip Expresu: Triatlonem se bude bavit a pojede na pohodu. Zvládne třetí místo?

Veronika J.
Nejlepší umístění: 2. místo (2002)
Tréninkové zatížení: Další překvapivý přírůstek na poslední chvíli. A to se ještě před 14 dny se dušovala, že její start nehrozí. Proto musí redakce napráskat, že naježděno na kole má, ba dokonce na Šumavě.
Kondiciogram – fyzička: 52 %
Tip Expresu: Dá do toho všechno a bude chtít umístění na stupni vítězů. Otázka je, jak zvládne se svými koleny běh.Štítky: SportTriatlon

Komentáře

Autor: Milan
Vloženo: 17.8.2010 23:53:40
Kurzy upraveny. Holky, poperte se, bude to stát za to
Autor: Milan
Vloženo: 17.8.2010 0:30:15
Děkuju S Tebou i Verčou jsem tak trochu počítal a připraven jsem (viz například kondiciogramy . Jsem rád, že jste se odhodlaly! Co ale takový Tomáš, brácha od Adélky? Jaké jsou jeho vyhlídky? Kdo mi pomůže?
Autor: Klára
Vloženo: 16.8.2010 23:35:36
Milane, opravdu moc pěkná analýzka, jen ta dámská kategorie se nějak celá pozměnila, ale rozhodně k lepšímu z 2 závodnic jsou za týden najednou 4! Jestli to takhle půjde dál tak mám strach abych se vešla na startovní čáru Co se týče mužské kategorie úplně jsi mě nalákal na sobotní sázení.
Autor: Monika
Vloženo: 11.8.2010 16:18:14
no, něco se rýsuje, ale nechám to zatím v tajnosti. Ještě máme týden do uzávěrek přihlášek.
Autor: Milan
Vloženo: 10.8.2010 20:43:02
No jejej Doufám, že ho za to nevyhodí z práce Tak to si vyžádá aktualizaci... a repete sázkového souboje A co dámy, nechystá se náhodou nějaké posílení tam?
Autor: Monika
Vloženo: 10.8.2010 19:28:59
Milane, vidím, že změna zamšstnání ti jde k duhu, když kromě 2 dětí zvládáš takovéhle elaboráty. Pěkné, pěkné, jen ti to teď asi trochu pošramotím, protože se právě přihlásil Roman, předpokládám, že tím udělal radost zejména tobě.
Autor: Ondřej Tlučhuba, Ondřejovský Expres, tiskový mluvč
Vloženo: 9.8.2010 23:16:12
Jako bulvární plátek jsme samozřejmě nadšeni ze slovních invenktiv mezi závodníky. Jen tak dál! Na druhé straně považujeme za nepřípustné urážky vůči našim informátorům. Jako bulvár samozřejmě s informacemi pracujeme a upravujeme si je do požadované podoby. Co přesně řekl skutečný zdroj, je podružné.
Autor: Veronika
Vloženo: 9.8.2010 17:47:07
Teda Milane, klobouk dolů.
thumb up
Autor: Miisha
Vloženo: 8.8.2010 22:38:12
To že chodím pravidelně plavat je sprostá pomluva, anebo má "informovaný zdroj" pokroucené představy o pravidelnosti.

P.S. Informovaný zdroj je pěkná slepičí prdelka...

Krátce

Nyní nejsou žádné novinky
Zobrazit všechny

Verča J. (6.1. 14:22)

Anketa k silvestru 2020 / 2021 spuštěna a běží do neděle 12.1. Tak kam letos pojedeme? Vyjádřete se zde: https://forms.gle/xvkzfPgVSc77zUA39
Těším se na Vaše odpovědi

Janka (21.11. 14:43)

Hmm, nové fotky na úvod, paráda:-)

Veronika (3.10. 11:33)

"Námořnické Martinské posvícení " pátek 15.11.2019 od 18:30, v hotelu Svornost, Dolní Počernice,
rezervačenky: 110 Kč (bez večeře), 220 Kč (s večeří) - Ivanka Stulíková tel. 603 563 292, resp. istulikova@seznam.cz Těší se Pavel Stulík (T1)

Káča R. (29.1. 8:55)

Smazala jsem ho já, věc se vyřešila. Šlo o letité nedodání Almanachu a špatnou komunikaci s Veronikou J. Dle informací od Verči už Jirka Almanach dostal.

Petr (21.1. 16:35)

Ještě nedávno tady byl takový dlouhý příspěvek od Jirky K.
Kdo ho smazal? 8-O:-?

Lilka (27.8. 11:05)

TeoCup je 9. - 11. listopadu.

Vstup do pokecu

Uživatelská nabídka

Login
Červen 2024
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Červenec 2024
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Hledání

Poslední změna: 2.5.2022, 21:51:03